Noční recepční/ ostraha Praha

Praha
Zveřejněno před 1 měsícem

***Vyplacení 50% vaší odpracované mzdy již po 4 směně***

**Za doporučení nového kolegy Vám nabízíme odměnu 5000 Kč**

Přidejte se do týmu, s kterým Vás práce bude bavit. Tým, který Vás podrží a nepodrazí, který chápe, že učený strážný z nebe nespadl a že chybovat je lidské. Pokud nemáte s prací v bezpečnosti zkušenosti, nevadí, zaučíme Vás a proškolíme na potřebnou úroveň ostrahy.

V případě, že budete chtít své znalosti posouvat na stále vyšší úroveň,  pomůžeme Vám těchto cílů dosáhnout.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Motivační ohodnocení  120 Kč/h čistého
  • 12h, noční směny
  • Odměny za vzornou docházku
  • Ubytování zajištěné firmou
  • Možnost kariérního i platového růstu
  • Zaměstnání ve stabilní firmě s dlouhou působností
  • Férový přístup
  • Vyplácení záloh / výplaty po směně za nárazové akce

Co od Vás očekáváme:

  • Alespoň základní znalost Anglického jazyka
  • Spolehlivost
  • Pečlivost
  • Samostatnost
  • Chuť učit se novým věcem
  • Slušné vystupování
  • Osvědčení strážný – není podmínkou, ale výhodou
  • Nemáte aktuálně žádný záznam ve výpisu z rejstříku trestů

*Náplň Vaší práce může být:

  • Hlídání rezidenčního bydlení
  • Kontrola alarmů
  • Obsluha EPS, kamer
  • Řešení operativních problémů a nestandardních situací
  • Pochůzková činnost vnitřní / vnější

*Konkrétní náplň práce Vám bude sdělena na osobním pohovoru.

Nezaujala Vás tato konkrétní pozice ale přesto byste rádi pracovali v tomto odvětví? Kontaktujte nás přes níže uvedený kontaktní formulář a vybereme jiný objekt.

Specifikace pracovní pozice

Kategorie zaměstnání

Pracovníci ostrahy, Pracovníci recepce

Mzda

120 Kč/h

Požádat online

Kontaktní formulář uchazeče o práci