Ostraha logistického areálu – 164 Kč/h čistého

Olomoucký kraj, Kojetín
Zveřejněno před 2 roky

Pro našeho dodavatele hledáme:

Práce jako ostraha / security logistického centra (v Kojetíně). Pokud nemáte s prací v bezpečnosti zkušenosti, nevadí, zaučíme Vás a proškolíme na potřebnou úroveň ostrahy. Pro našeho dodavatele hledáme:

Nabídka práce ostraha – security:

  • 141 až 164 Kč/h – dle typu pracovního poměru
  • HPP/DPP
  • Práce na 12h směny 7:00 – 19:00 a 19:00 až 7:00
  • Prémie až 2000Kč za nástup na směny na poslední chvíli
  • Zálohy, každý týden lze vybrat až 50% odpracované mzdy
  • Jídlo za příznivé ceny – v kantýně přímo na pracovišti
  • 5000 Kč odměna za doporučení nového kolegy
  • Možnost kariérního i platového růstu

Co od Vás očekáváme:

  • Spolehlivost
  • Slušné vystupování
  • Schopnost práce ve větším security týmu
  • Čistý výpis z rejstříku trestů

Náplň práce ostrahy:

  • Hlavní náplní práce je ostraha budovy a přilehlého logistického areálu v Kojetíně
  • Pochůzková činnost vnitřní / vnější
  • Kontrola zaměstnanců vstup/výstup
  • Řešení operativních problémů a nestandardních situací
  • Dohled nad dodržováním bezpečnostních předpisů

Nezaujala Vás tato konkrétní pozice, ale přesto byste rádi pracovali v tomto odvětví? Kontaktujte nás přes níže uvedený kontaktní formulář a vybereme jiný objekt.

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnání

Pracovníci ostrahy

Hodinová odměna

141 - 164 Kč/h

Lokalita

Kojetín

Požádat online

Kontaktní formulář uchazeče o práci