Ostraha sportovní události -120Kč/h čistého

Mladá Boleslav
Zveřejněno před 4 týdny

Na sportovní akci pro rodiny s dětmi poptáváme člena ostrahy na noční a denní služby.
zn. jednoduchá práce, vhodné pro důchodce, OZP

Směny:
od 19:00 do 06:00 až 07:00 – dle dohody
od 06:00 až 07:00 do 13:00 – dle dohody

Našich pracovníků si vážíme a na základě toho přistupujeme ke každému člověku individuálně.

Náplň práce:

Práce vyžaduje aktivní monitoring dění na místě:

  • Noční hlídání stanu s vybavením
  • Denní hlídání stanu s vybavením
  • Zamezení vstupu neoprávněným osobám
  • Komunikace s vedoucím týmu a s tím související operativní činnost

Konkrétnější náplň práce Vám bude sdělena na osobním pohovoru.

Co od Vás očekáváme?

  • Spolehlivost
  • Pečlivost
  • Samostatnost
  • Odolnost vůči stresu
  • Reprezentativní vystupování
  • Loajalitu
  • Flexibilitu
  • Jste držitelem profesní kvalifikace 68-008-e (osvědčení strážný) – není podmínkou ale výhodou
  • Aktuálně nemáte žádný záznam ve výpisu z rejstříků trestů
  • Základní znalost práce s dotykovým telefonem

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Motivační ohodnocení 115 – 120 Kč/hodinu
  • Možnost vyplácení záloh každý týden
  • Finanční a věcné odměny
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí, kde se nebudete nudit
  • Nabytí profesních zkušeností z provozu, které nikde jinde nezískáte
  • Přístup k vyšší úrovni bezpečnostního vzdělávání (školení, certifikát aj.)
  • Zaměstnání ve stabilní firmě s dlouhou působností
  • Férový a empatický přístup jaký jste ještě nezažili

Kontaktujte nás pouze přes níže uvedený kontaktní formulář a my se Vám obratem ozveme sami.

Specifikace pracovní pozice

Kategorie zaměstnání

Pracovníci ostrahy

Plat

115 - 120Kč/h

Lokalita

Požádat online

Kontaktní formulář uchazeče o práci