Recepční v obchodní instituci s AJ 160 Kč/h čistého

Praha 8
Zveřejněno před 8 měsíců

Ostraha významné společnosti s celosvětovou působností. Pro našeho dodavatele hledáme uchazeče na zajištění chodu recepce.

Pracovní doba 8:00 – 18:00, Po – Pá

*Náplň Vaší práce může být:

Recepční

  • Obsluha recepce
  • Příjem pošty
  • Komunikace s návštěvníky
  • Komunikace s ostrahou banky
  • Práce s PC a návštěvnickým systémem
  • Denní směny 10hodinové směny

*Konkrétní náplň práce Vám bude sdělena na osobním pohovoru.

Co od Vás očekáváme:

  • Spolehlivost
  • Technologie Vám nejsou cizí a rozumíte si s PC
  • Samostatnost
  • Reprezentativní a vřelé vystupování
  • Pro klientský přístup
  • Anglický jazyk:  B1+ (mírně pokročilý +)
  • Nemáte aktuálně žádný záznam ve výpisu z rejstříku trestů

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Motivační ohodnocení  160 Kč/h čistého
  • Možnost kariérního i platového růstu
  • Možnost uplatnění cizích jazyků
  • Zaměstnání ve stabilní firmě s dlouhou působností
  • Férový přístup
  • Vyplácení záloh / výplaty po směně za nárazové akce

Nezaujala Vás tato konkrétní pozice ale přesto byste rádi pracovali v tomto odvětví? Kontaktujte nás přes níže uvedený kontaktní formulář a vybereme jiný objekt.

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnání

Pracovníci recepce

Hodinová odměna

160 Kč/h čistého

Lokalita:

Praha 8, u stanice metra Invalidovna

Požádat online

Kontaktní formulář uchazeče o práci