Technik zabezpečovacích zařízení – CCTV, EZS

Praha
Zveřejněno před 3 roky

Co vás čeká:

Instalace a servis kamerových a zabezpečovacích systémů především v oblasti perimetrické ochrany.

Příprava technologií k instalaci v dílně.

Zajištění nákupu potřebné technologie u vybraných dodavatelů

Drobná administrativa (vyúčtování, podklady k fakturám atp.)

Co od vás očekáváme:

Řidičský průkaz sk. B

Fyzická zdatnost (práce uvnitř i venku)

Flexibilitu (práce přesčas)

Pokročilá uživatelská znalost práce na PC

Cit pro detail a schopnost umět věci dotáhnout do konce

Zkušenosti v oblasti instalace kamerových systémů výhodou

Zkušenosti v oblasti datových sítí výhodou

Schopnost učit se novým věcem.

Schopnost pracovat v týmu i samostatně

100% Spolehlivost

100% Dochvilnost

Co nabízíme:

Spolupráce na IČO

Odměna od 300 Kč/hod (min 53 000Kč/měsíčně)

Pracovní kolektiv do kterého se budete těšit (věkový průměr 37 let)

Firemní vozidlo k pracovním účelům

Benefity

Bonusy / prémie, mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnání

Bezpečnostní technik

Lokalita

Praha a okolí

Požádat online

Kontaktní formulář uchazeče o práci