Ostraha logistického areálu – 176 Kč/h+Náborový příspěvek 10.000 – 15.000 Kč

Praha západ
Zveřejněno před 12 měsíců

V současné chvíli hledáme pro našeho dodavatele bezpečnostní pracovníky pro logistický areál. Jedná se o živý objekt na kterém se stále něco děje.

Na objektu pro Vás máme spoustu pozic, na kterých se v průběhu spracovních dní s kolegy střídáte. Všichni máte k dispozici vysílačky pro optimální komunikaci.

Vývařovna přímo v místě pracoviště. Raději obědváte své? Lednice, mikrovlnné trouby, vše je pro Vás k využití.

Káva, čaj a jiné automatové nápoje za velmi přátelské ceny 🙂

Jsme zaměstnavatel zastávající rovné příležitosti, a tak vítáme žádosti od všech kvalifikovaných kandidátů.

Těšíme se na Vás

Nabídka práce ostraha – security:

  • 176 Kč/h
  • Náborový příspěvek 10.000 – 15.000 Kč – bližší informace u osobního pohovoru
  • DPP/ HPP
  • Práce na 12h směny 7:00 – 19:00 a 19:00 až 7:00
  • Prémie až 2000Kč za nástup na směny na poslední chvíli
  • Zálohy, každý týden lze vybrat zálohu na mzdu
  • Ubytování zajištěné firmou po 7 odpracovaných směnách
  • Jídlo za příznivé ceny – v kantýně přímo na pracovišti
  • 5000 Kč odměna za doporučení nového kolegy
  • Možnost kariérního i platového růstu

Co od Vás očekáváme:

  • Spolehlivost
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Asertivní jednání
  • Technickou gramotnost s PC nebo mobilními zařízeními
  • Schopnost práce ve větším security týmu
  • Čistý výpis z rejstříku trestů

Náplň práce ostrahy:

  • Hlavní náplní práce je ostraha budovy a přilehlého logistického areálu na Praze – Západ
  • Pochůzková činnost vnitřní/vnější
  • Kontrola alarmů
  • Kontrola zaměstnanců vstup/výstup
  • Obsluha detekčních rámu na kov
  • Obsluha ručních detektorů kovů
  • Dozor nad externími dodavateli
  • Regulace vjezdů/výjezdů v rámci parkoviště
  • Administrativa a kontrola spojená s příjezdem / odjezdem kamiónů

Nezaujala Vás tato konkrétní pozice, ale přesto byste rádi pracovali v tomto odvětví? Kontaktujte nás přes níže uvedený kontaktní formulář a vybereme jiný objekt.

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnání

Pracovníci ostrahy

Lokalita

Praha - Západ

Odměna

176Kč/h

Náborový příspěvek

10.000 Kč - 15.000 Kč

Požádat online

Kontaktní formulář uchazeče o práci