Strážný 165 Kč/h – 176 Kč/h Praha 5 – Košíře

Košíře, Praha 5
Zveřejněno před 2 měsíce

Pro našeho dodavatele zajišťujeme:

Pozice k obsazení v rámci projektu našeho význameného klienta

Budete se podílet na zajištení servisu recepčních služeb nebo služeb fyzické ostrahy bytového projketu na Praze 5.

Získejte pracovní zkušenosti v oblasti, které vám jinde mohou uniknout. Naše moderní pracovní prostředí, efektivní procesy a špičkové technologie, do kterých budete zaučeni, vám umožní dosáhnout nových úrovní znalostí v daném oboru a posílit váš postavení na trhu práce.

Náplň práce:

*Náplňí Vaší práce může být:

  • Pravidelné obhlídky areálu pro prevenci nelegálních aktivit.
  • Monitorování bezpečnostních kamer a dalších zařízení.
  • Reakce na bezpečnostní incidenty a události.
  • Komunikace s obyvateli ohledně bezpečnostních pokynů a opatření.
  • Spolupráce s místními bezpečnostními složkami v případě potřeby.
  • Zajištění dodržování pravidel bytového domu.

*Konkrétní náplň práce Vám bude sdělena na osobním pohovoru.

Co od Vás očekáváme:

  • Spolehlivost
  • Zodpovědný a proaktivní přístup k práci
  • Reprezentativní vystupování
  • Základní znalost AJ výhodou
  • Čistý výpis z rejstříku trestů
  • Technologie Vám nejsou cizí
  • Chuť učit se novým věcem
  • Přijímáme i nezkušené, rádi Vás celým procesem provedeme a řádně zaškolíme

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Motivační ohodnocení  165 Kč/h – 176 Kč/h
  • Možnost kariérního i platového růstu
  • Možnost uplatnění cizích jazyků
  • Prémie za nástup na neplánované směny až 2.000 Kč
  • Zaměstnání ve stabilní firmě s dlouhou působností
  • Férový přístup
  • Vyplácení záloh / výplaty po směně za nárazové akce

Nezaujala Vás tato konkrétní pozice ale přesto byste rádi pracovali v tomto odvětví? Kontaktujte nás přes níže uvedený kontaktní formulář a vybereme jiný objekt.

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnání

Pracovníci ostrahy, Pracovníci recepce

Lokalita

Praha 5 - Košíře

Mzdové ohodnocení

165 Kč/h - 176 Kč/h

Požádat online

Kontaktní formulář uchazeče o práci