Strážný/ strážná s Aj – Velvyslanectví (monitoring) – Praha, 176 Kč/h čistého

Praha, Praha 1
Zveřejněno před 12 měsíců

Pomocná ostraha v rámci Velvyslanectví.  Pro našeho dodavatele hledáme ženu nebo muže se znalostí AJ do Security týmu.

*Náplň Vaší práce může být:

  • Pochůzková činnost
  • Řešení operativních požadavků klienta
  • Obsluha bezpečnostních technologií (kamerový systém)
  • Dálkové otevírání / zavírání přístupových bodů
  • Doprovody návštěv
  • Denní směny – 11h

*Konkrétní náplň práce Vám bude sdělena na osobním pohovoru.

Co od Vás očekáváme:

  • Disciplína
  • Technologie Vám nejsou cizí
  • Samostatnost
  • Dobrá fyzická kondice
  • Chuť učit se novým věcem
  • Slušné vystupování
  • Anglický jazyk: B1+ (mírně pokročilý +)
  • Osvědčení strážný – není podmínkou, ale výhodou
  • Nemáte a neměl/a  jste žádný záznam ve výpisu z rejstříku trestů

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Motivační ohodnocení  176 Kč/h + odměny
  • Možnost kariérního i platového růstu
  • Možnost uplatnění cizích jazyků
  • Zaměstnání ve stabilní firmě s dlouhou působností
  • Férový přístup
  • Vyplácení záloh / výplaty po směně za nárazové akce

Nezaujala Vás tato konkrétní pozice ale přesto byste rádi pracovali v tomto odvětví? Kontaktujte nás přes níže uvedený kontaktní formulář a vybereme jiný objekt.

Specifikace zaměstnání

Kategorie zaměstnání

Pracovníci ostrahy, Pracovníci recepce

Hodinová odměna

176 Kč/h

Lokalita

Praha 1

Požádat online

Kontaktní formulář uchazeče o práci